Od kilku lat, z pasją i zaangażowaniem, wysoko wykwalifikowana kadra konsultantów wdrożeniowych, programistów oraz analityków, świadczy usługi w zakresie wdrożeń systemów ERP oraz sklepów internetowych.

Wiemy, że szablonowe podejście do tematu, nie służy efektywnemu wykorzystaniu potencjału Firmy, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc rozwiązania szyte na miarę.

Usługi jakie świadczymy cechuje dokładność, rzetelność oraz wysoka jakość, co przekłada się na satysfakcję Klienta, popartą znaczącym wzrostem efektywności jego pracy. Nasz wkład pracy nie polega jedynie na wdrożeniu zaproponowanego rozwiązania, ale na stałej, opartej na partnerstwie współpracy. Oferujemy Państwu wsparcie powdrożeniowe kompetentnych konsultantów, którzy chętnie, z pasją i zaangażowaniem pomogą pokonać wszelkie napotkane na drodze trudności. Mamy świadomość, że wraz z upływem czasu, potrzeby naszych Klientów zmieniają się, dlatego ciągle poszerzamy i doskonalimy swoje umiejętności.

Szanujemy czas i kapitał naszych klientów, chętnie dzielimy się zdobytym przez lata pracy doświadczeniem, ponieważ uważamy że:

“Żadna firma nie posiada ani czasu, ani środków niezbędnych do uczenia się wyłącznie na własnych błędach.” James Harrington

Nasze rozwiązania

Autoryzowany partner enova365

Nasi klienci