Pracuj z nami

Unit-Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdrożeniowe oraz serwisowe systemu enova.  Nasi konsultanci mają wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP (m.in. enova, SAP Business One).
Unit-Soft jest również liderem wśród partnerów nopCommerce (rozbudowanej platformy e-commerce) na świecie o statusie Solution Partner. Prowadzimy zaawansowane i ciekawe projekty dla kontrahentów w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w integracji z zewnętrznymi systemami ERP.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:
• wdrożeniami systemu enova,
• szkoleniem użytkowników,
• opracowaniem dokumentacji wdrożeniowej,
• serwisem dotychczasowych instalacji.

Oferujemy:

• ciekawą pracę z możliwością pełnego wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia,
• duży zakres samodzielności oraz możliwość wykazania się kreatywnością,
• pracę w trybie zadaniowym – elastyczne godziny pracy,
• szkolenia merytoryczne i dot. rozwoju osobistego,
• atrakcyjne wynagrodzenie z elementami stałymi i premiowymi,
• pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym i zgranym zespole.

Wymagania

• znajomość systemu enova lub innego systemu ERP,
• znajomość zagadnień księgowych,
• komunikatywności oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość Microsoft SQL Server oraz T-SQL,
• mile widziana umiejętność programowania w C#,
• prawo jazdy kat. B.

• tworzeniem szablonów dla sklepów internetowych,
• projektowanie i wdrażaniem modułów, nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań eCommerce,
• optymalizacje nowych i istniejących systemów pod kątem web usabilty i user friendly,

Oferujemy

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
• uczestnictwo w realizowaniu projektów dla znanych i prestiżowych marek,

Wymagania

• dobra znajomość HTML 5, CSS 3,
• dobra znajomość JavaScript (jquery),
• znajomość trendów w projektowaniu (mobile/RWD) dla rynku ecommerce,
• dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
• kreatywność i zaangażowanie.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych (SEO),
• znajomość analityki webowej – Google Analytics i Google Webmaster Tools.

Do zadań programisty należy rozwój nowych systemów informatycznych powstających w technologiach ASP.NET CORE, a także tworzenie nowych rozwiązań

Oferujemy:

Wymagania

• Umiejętność programowania obiektowego w języku C# – wersja .NET 4,
• Znajomość ASP.NET MVC,
• Znajomość SQL,
• Dokładność, sumienność, staranność.