GrandNode Logo

 

Open source'owe oprogramowanie dla sklepów internetowych. Wieloplatformowe, elastyczne narzędzie dla najbardziej wymagających klientów. Dedykowane dla firm, które borykają się z problemami wydajnościowymi sklepu internetowego. Milionowa baza danych nie jest niczym wymagającym dzięki zastosowaniu nierelacyjnej bazy danych MongoDB.

GrandNode jest uniwersalnym system ecommerce dla wymagających. Mnogość funkcji jakie oferuje, pozwala na stworzenie niezależnego sklepu internetowego. Łatwość integracji GrandNode z zewnętrznymi systemi, pozwala połączyć sklep z takimi platformami jak eBay, Amazon, kurierzy czy metody płatności.

Przenieś swój sklep na urządzenia mobilne. Przyszłością światowego handlu elektronicznego są sklepy, które oferują jak najbardziej efektywne sposoby na dokonywanie zakupów. Połącz swój sklep z aplikacją mobilną dzięki gotowej integracji.

 CZYTAJ WIĘCEJ

nopCommerce logo

 

Masz sklep internetowy? Chcesz zwiększyć zakres działania? Masz pomysł na funkcjonalność w sklepie jednak nie masz wiedzy by ją samemu wdrożyć? Napisz do nas, mając na pierwszym miejscu cele biznesowe, które chcesz uzyksać stworzymy to czego pragniesz!

nopCommerce jest w pełni funkcjonalną platformą e-commerce, stworzoną w oparciu o framework ASP.NET. Umożliwia ona szybkie i proste tworzenie, a także zarządzanie sklepem internetowym. Oparty jest na jednej z najbardziej znanych na świecie platform bazodanowych Microsoft SQL Server 2008/2012/2014. Otwarte oprogramowanie daje gwarancję stabilnej platformy ze względu na to, że pracuje nad nią kilkaset programistów z całego świata.

CZYTAJ WIĘCEJ