Projektowanie i tworzenie sklepów nopCommerce

nopCommerce.pl jest największym partnerem w zakresie tworzenia wtyczek do nopCommerce. Posiadający status partnera od przeszło 6 lat, znamy system od podszewki dzięki czemu nasze wtyczki są w stanie uzupełnić działanie każdego sklepu internetowego opartego o system nopCommerce.

Płatności

Dzięki bogatej ofercie integracji z bramkami płatności, każdy znajdzie odpowiednią wtyczkę dla siebie. Możliwa integracja z takimi metodami płatności jak DotPay, eService czy Przelewy24.

Elastyczność

Brakuje wtyczki, której potrzebujesz w swoim sklepie? Odezwij się, po wykonaniu analizy z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wtyczke, której brakuje w naszej ofercie.

Integracje

nopCommerce ma możliwość zintegrowania się z wieloma systemami ERP, zewnętrznymi portalami, dzięki czemu w bardzo łatwy sposób możesz zwiększyć .

Responsywne sklepy nopCommerce

Masz już doświadczenie z ecommerce i nopCommerce? Z przyjemnością pomożemy Ci zaktualizować sklep i zwiększyć jego funkcjonalność!Stawiasz pierwsze kroki w e-handlu? Powiedz nam o swoim pomyśle, a my stworzymy z niego w pełni funkcjonalny sklep internetowy!


CZYTAJ WIĘCEJ

Dlaczego my?

nopCommerce to oprogramowanie sklepu internetowego, o otwartym kodzie źródłowym, udostępniane bezpłatnie. nopCommerce jest nowoczesnym, bezpiecznym, łatwym w obsłudze oprogramowaniem, z wbudowanymi licznymi funkcjami, posiadającym międzynarodowe wsparcie oraz obsługujące wiele języków.

1
Certyfikowani deweloperzy

Dbamy o to, by wdrożenia były wykonywane na najwyższym poziomie, dlatego ciągle dbamy o rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dowodem na to są certyfikaty, którymi mogą pochwalić się nasi pracownicy. 

2
Wieloletni partnerzy

Jako wieloletni partnerzy nopCommerce znamy system od podszewki. Każde wdrożenie wymaga indywidualnego podejścia i analizy. Dzięki znajomości systemu, jesteśmy w stanie zagwarantować efektywne wdrożenie niezbędnych funkcji w Twoim sklepie.

3
Bogata oferta rozszerzeń

Dzięki nam możesz zastosować wiele przydatnych rozszerzeń, które zwiększą Twoje zyski i poprawią satysfakcję Twoich klientów. Ilość wtyczek i szablonów, które oferujemy determinują nas jako partnerów numer 1 na świecie!