GrandNode - ecommerce szyty na miarę

GrandNode to jedno z najszybszych dostępnych oprogramowań do tworzenia sklepów internetowych. Dzięki swojemu silnikowi opartemu o ASP.NET Core 2.1 i nierelacyjną bazę danych MongoDB jest narzędziem wieloplatformowym. Co oznacza, że bez najmniejszych problemów może zostać uruchomiony na każdym serwerze, niezależnie od systemu operacyjnego.

Jest to system open source, całkowicie darmowy, dlatego swój sklep możesz otworzyć już w pięć minut. Wystarczy pobrać ze strony pliki sklepu, wgrać logo i swoje produkty, a następnie skonfigurować płatność. Modułowość GrandNode pozwala na dowolne modyfikowanie jego funkcjonalności dzięki możliwości tworzenia rozszerzeń.

Bezpieczeństwo GrandNode'a to jego mocna strona ze względu na fakt, że nad jego poprawnością skupiają się wszyscy programiści korzystający z niego, czyli kilka tysięcy osób z całego świata.

Product page sceenshot
drive02 drive02 drive02
GrandNode Strona główna

Nowoczesny system ecommerce

Dzięki swojej elastyczności GrandNode może być perfekcyjnym systemem dla każdej firmy. Niezależnie od branży, ogrom funkcjonalności jaki jest dostępny w GrandNode pozwala skutecznie wdrożyć samodzielny i w pełni niezależny sklep internetowy.

Spośród dostępnych systemów ecommerce, GrandNode wyróżnia się swoją wydajnością. Ogromne sklepy internetowe, posiadające bazę kilkuset tysięcy produktów nie wpływają negatywnie na prędkość sklepu. Ponadto GrandNode posiada masę funkcji, które w innych systemach dostępne są jako płatne rozszerzenia..

  • System rezerwacji
  • System aukcji
  • Marketing Automation
  • Aplikacja Mobilna
  • Wiele sklepów
  • B2B
drive02 drive02

Mobilny e-commerce

Oprogramowanie GrandNode jest w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych. Po pierwsze jego domyślny szablon jest w pełni responsywny, przez co klienci mogą korzystać ze sklepu na każdym urządzeniu. Począwszy od telefonów, przez tablety. kończąc na dużych monitorach.

Ponadto GrandNode posiada własną aplikację mobilną, dzięki której sklep może zostać przeniesiony do aplikacji mobilnej na iOS i Androidzie. Aplikacja jest wieloplatformowa, przez co programista edytuje tylko jeden kod, a ten następnie jest konwertowany do każdego systemu operacyjnego.

Co więcej, twórcami aplikacji jesteśmy My, czyli masz gwarancję tego, że aplikacja zawsze będzie zintegrowana ze sklepem i zawsze będzie aktualna. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Mobilny ecommerce
drive02 drive02 drive02

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy na stronę projektu https://grandnode.pl, nasza społeczność jest otwarta na pomoc, dlatego jesli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas!

FAQ image
Jak pobrać GrandNode?
GrandNode dostępny jest do pobrania z oficjalnej strony projektu https://grandnode.pl/pobierz . Możliwe jest również bezpośrednie pobranie aplikacji z GitHub'a, gdzie zawsze znajdziecie Państwo obecną jak i archiwalne wersje systemu.
Czy GrandNode jest darmowy?
Tak, GrandNode to darmowe i open source rozwiązanie ecommerce.
Gdzie znajdę szablony i wtyczki?
Domyślnym szablonem GrandNode jest szablon w 100% oparty o Bootstrap 4.0, responsywny i bardzo wydajny. Gdyby jednak zaszła potrzeba zmiany wyglądu, na gotowy szablon czy też zajdzie konieczność instalacji jakiejś wtyczki, wszystkie rozszerzenia dostępne są w naszym sklepie: https://grandnode.com/extensions.
 
Czego potrzebuje żeby go uruchomić?
GrandNode jest narzędziem wieloplatformowym, do uruchomienia go potrzebny jest serwer z dowolnym systemem operacyjnym. Może to być serwer oparty o Linuksa, Windowsa czy też MacOS. Więcej informacji o minimalnych wymaganiach GrandNode'a można przeczytać w dokumentacji.
drive02 drive02