Pracuj bez ograniczeń

Niezależnie od branży, w której działasz enova365 będzie idealnym wyborem dla Ciebie. Umów się już dziś na prezentację, by poznać najważniejsze funkcjonalności dla Twojego przedsiębiorstwa.

ADMINISTRACJA

Program dostosowany do realizowania i rozliczania projektów unijnych. Obsługa kadrowo płacowa, jak również księgowa, dostosowana jest do wymogów nakładanych na instytucje publiczne.

BANKOWOŚĆ

Pełna kontrola nad obiegiem pieniądza w poszczególnych oddziałach. Możliwość tworzenia raportów kasowych, importu i eksportu wyciągów bankowych, jak również  analiz zapewniających płynność finansową przedsiębiorstwa.

BIURA RACHUNKOWE

Rzetelne prowadzenie księgowości dzięki ciągłemu dostosowywaniu programu do zmieniających się przepisów. Płynny przepływ informacji i dokumentów pomiędzy klientem, a biurem zapewniający pełną efektywność pracy.

BUDOWNICTWO

Możliwość tworzenia, koordynowania i nadzorowania projektów w każdym miejscu, zawsze na czas. Pełna kontrola nad zaplanowanym budżetem oraz szybki dostęp do raportów i analiz dotyczących zarówno kosztów, postępów prac jak i wydajności czasu pracy.

EDUKACJA

Kompleksowa obsługa placówek edukacyjnych, dzięki możliwości tworzenia grafików pracy wykładowców, planowania zajęć w stworzonych uprzednio grupach szkoleniowych, tworzenie list obecności i protokołów egzaminacyjnych.

E-COMMERCE

Elektroniczna obsługa zamówień, bieżący nadzór nad stanami magazynowymi. Masowa wysyłka korespondencji do kontrahentów zapewnia łatwą obsługę nawet kilku sklepów jednocześnie. Efektywna obsługa płatności dzięki automatycznemu łączeniu płatności z zamówieniami.

USŁUGI i B2B

Bieżąca koordynacja zadań i zleceń. Ewidencjonowanie kartotek kontrahenta zgodnie z wytycznymi RODO. Możliwość pracy w aplikacji mobilnej umożliwia kontrolowanie i nadzorowanie procesów w firmie w każdym miejscu i czasie.

OUTSOURCING

Upsrawnij procesy rekrutacyjne w swojej firmie, zastosuj system wykorzystywany przez największe agencje pracy tymczasowej w Polsce. Elektroniczne teczki pracownicze są zgodne z polskimi wymogami.