Dlaczego enova365?

Jeśli nadal zastanawiasz się dlaczego to system ERP enova365 ma być Twoim wyborem i jak może wpłynąć na usprawnienie wszelkich procesów w Twojej firmie, najwyższy czas, by przekonać się o tym na własnej skórze! Odezwij się, z przyjemnością przedstawimy wszystkie korzyści płynące z wyboru enova365.

Umożliwia tworzenie własnych procedur, schematów i indywidualnych rozwiązań, co znacząco wpływa na poprawę wydajności i efektywności przedsiębiorstwa.

1
Prezentacja możliwości

Wdrożenie będzie skuteczne tylko wtedy, gdy przekonasz się, że jest niezbędne. Prezentacja służy przedstawieniu możliwości systemu, pokazaniu, że dzięki niemu wiele procesów wewnętrznych i zewnętrznych firmy zostanie usprawnionych. 

2
Analiza przedwdrożeniowa

Rzetelnie przygotowana analiza jest kluczem do sprawnego wdrożenia. Pozwala wyeliminować zbędne koszty oraz ograniczyć czas wdrożenia. Poprawna konfiguracja optymalizuje i wpływa na efektywność pracy użytkowników po zakończeniu procesu.

3
Wdrożenie

Zmieniając system, warto postawić zarówno na jakość oprogramowania, jak i na doświadczoną firmę wdrożeniową. Zaangażowanie wszystkich uczestników procesu, pozwoli sprawnie przejść od analizy do zakończenia wdrożenia i wsparcia na początku nowej przygody z programem.