Blog

Blog

RSS
We wrześniu możesz odnowić nieważną licencję za 20% wartości posiadanej licencji enova365! W artykule więcej szczegółów dotyczących promocji.
Do pobrania jest najnowsza wersja systemu enova365 oznaczona numerem 14.5.3. Zachęcamy do zapoznania się z listą zmian w tej wersji oprogramowania.
Dla firm, korzystających z systemu enova365 producent uruchomił usługę enova365 Archiwizator Azure, dzięki czemu można wykonać kopię zapasową wszystkich danych w systemie, a następnie przesyłać je do bezpiecznej chmury Microsoft Azure.
Twój smartphone może więcej niż myślisz! Zwłaszcza, jeśli wyposażysz go w mobilną aplikację do zarządzania firmą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a zadanie biurowe zrealizujesz nawet na spacerze z psem!
O przejściu na split payment decyduje nabywca, mimo, że wspomniane przejście jest dobrowolne, może się okazać, że będzie konieczne dla Ciebie. Zobacz jak wygląda split payment w enova365.
Na początku kwietnia, producent systemu enova365 opublikował nową wersję 14.3, która odpowiada na nowe potrzeby ochrony danych. Zmiany wskazane w poście zostały wprowadzone w enova365 w celu dostosowywania do wymogów ochrony danych osobowych. Bądź gotowy na RODO razem ze swoją firmą.