Blog

Blog

RSS
Czy brak środków dyskwalifikuje Cie z otworzenia własnej firmy? Jak pozyskać środki na otworzenie własnej działalności? Istnieje wiele alternatywnych sposobów na pozyskiwanie funduszy do otworzenia własnej firmy. Sprawdź jak możesz pozyskać środki na założenie własnej firmy.
W związku z wejściem nowych przepisów, wprowadzona zostanie nowa poprawka, która uwzględni 12 listopada 2018 jako dzień wolny.
Producent opublikował nową wersję oprogramowania enova365. Wersja oznaczona numerem 15.0 jest dostępna dla wszystkich klientów.
Innowacyjne oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych dla wymagających użytkowników! W pełni funkcjonalny, darmowy system e-commerce.
We wrześniu możesz odnowić nieważną licencję za 20% wartości posiadanej licencji enova365! W artykule więcej szczegółów dotyczących promocji.
Do pobrania jest najnowsza wersja systemu enova365 oznaczona numerem 14.5.3. Zachęcamy do zapoznania się z listą zmian w tej wersji oprogramowania.
Dla firm, korzystających z systemu enova365 producent uruchomił usługę enova365 Archiwizator Azure, dzięki czemu można wykonać kopię zapasową wszystkich danych w systemie, a następnie przesyłać je do bezpiecznej chmury Microsoft Azure.
Twój smartphone może więcej niż myślisz! Zwłaszcza, jeśli wyposażysz go w mobilną aplikację do zarządzania firmą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, a zadanie biurowe zrealizujesz nawet na spacerze z psem!