Blog

Blog

RSS
Nowa wersja enova365 została opublikowana na oficjalnej stronie producenta.
Konsumenci zmieniają swoje zachowania bardzo dynamicznie. Często zaplanowana z wyprzedzeniem strategia sprzedażowa może już nie działać. Świadomość klientów rośnie, dlatego też nasze działania muszą być jeszcze lepsze.
Czy brak środków dyskwalifikuje Cie z otworzenia własnej firmy? Jak pozyskać środki na otworzenie własnej działalności? Istnieje wiele alternatywnych sposobów na pozyskiwanie funduszy do otworzenia własnej firmy. Sprawdź jak możesz pozyskać środki na założenie własnej firmy.
W związku z wejściem nowych przepisów, wprowadzona zostanie nowa poprawka, która uwzględni 12 listopada 2018 jako dzień wolny.
Producent opublikował nową wersję oprogramowania enova365. Wersja oznaczona numerem 15.0 jest dostępna dla wszystkich klientów.
Innowacyjne oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych dla wymagających użytkowników! W pełni funkcjonalny, darmowy system e-commerce.
We wrześniu możesz odnowić nieważną licencję za 20% wartości posiadanej licencji enova365! W artykule więcej szczegółów dotyczących promocji.
Do pobrania jest najnowsza wersja systemu enova365 oznaczona numerem 14.5.3. Zachęcamy do zapoznania się z listą zmian w tej wersji oprogramowania.